Prestij ödülleri üzerinde belirlenen 8 ana kategori ve bunların alt kategorisi olan 150 den fazla alt kategoride her yıl alışıla gelmiş olarak yapılan ödül törenleri ile düzensiz yapılan ödül törenleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ödül törenlerine prestijodulleri.com ayrıcalığı ile katılma imkanı sağlayabilirsiniz. Medya gurubumuza özel gönderilen davetiyeler kullanıcılarımız ve sosyal medya takipçilerimiz ile düzenli olarak paylaşılarak dağıtımı sağlanmaktadır. Bizi web sitemiz ve sosyal medya ağlarımızdan takip etmeniz yeterlidir.

Prestij ödülleri üzerindeki kategorilerden önerinizin olması durumunda WhatsApp hattımız olan 0532 761 0 761 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizler b2cfocus.com ekibinin bir parçası olarak yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Basın Partnerimiz olan sektornews.com desteği ile şu anda Türkiye ve dünyada bu konuda faaliyet gösteren tek firmayız.
Yeni düzenlecek olan ödül törenleri danışmanlığı, medya dağıtımı, reklam ve içerik üretilmesinde konusunda uzman ekibimiz ile destek vermekteyiz.
İstenilen bölgeye yada ulusal çapta talebe göre reklamları tasarlayıp yayınlamakta prestikodulleri.com uzmanlık alanıdır.
Sosyal medya projelerinizin yönetilmesi, içerik üretilmesi konusunda da uzman ekibimiz sayesinde yardımcı olabilmekteyiz.
Her türlü öneri, eleştiri ve yorumlarınız için WhatsApp hattımız olan 0532 761 0 761 numaralı telefondan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

işiniz ile ilgili yada genel konularda sponsor olmak istiyorsanız ekibimiz bu konuda da sizlere yardımcı oluyor. Düzenlecek olan ödül törenlerine sizin adınıza teklif götürerek anlaşmaları ve süreç üzerindeki her aşamayı sizin adınıza takip ediyor. Sponsor olmak istiyorsanız eğer 0532 761 0 761WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de ağırlık olarak düzenlenen 7 ana kategori bulunmaktadır. Çok nadir olarak bazen bunların alt kategorilerinde de ödül töreni düzenlenmektedir.

Dünyada düzenlenen ve en çok ilgi gören müzik ve film kategorilerindeki bir çok ödül törenini YouTube kanalımız aracılığı ile canlı yayınlıyoruz.

Türkiye ve dünyada ödül törenleri konusunda en iyi olan kişi ve kurumları tanıtımına yardımcı olmak, başarılarının taktir edildiğini göstermek ve gençlerin ufkunun açılması için düzenlenir.