Altın Liderler 2023’ten 3 ödül
By admin

Altın Liderler 2023’ten 3 ödül

Ticket Restaurant Edenred’e Altın Liderler 2023’ten 3 ödül

Dünya’da ve Türkiye’de yemek kartı sektörünün öncüsü ve lideri, Ticket Restaurant markası ile Türkiye’yi de 32 yıl önce yemek kartı sistemiyle tanıştıran Edenred Türkiye üst düzey yöneticileri, bu yıl 3. kez düzenlenen 2023 Altın Lider Ödülleri’nde 3 altın ödüle layık görüldü. 70 binden fazla tekil oy ile Edenred CEO’su Selçuk Boztepe En Beğenilen 50 CEO listesinde, Edenred CMO’su Zeynep Ege Dura En Beğenilen 50 CMO listesinde, Edenred CHRO’su İpek Baylav ise En Beğenilen 50 CHRO listesinde yer alarak 2023’ün en beğenilen Altın Liderleri oldular.

TÜRKİYE’yi 32 yıl önce yemek kartı sistemiyle tanıştıran pazar lideri marka olarak, 81 ilde 35 bini aşkın kurumsal müşterisinin 1,8 milyonu aşkın çalışanına 60 bin üye restoran, kafe, büfe, 6.500 market, binlerce akaryakıt istasyonu ve yüzlerce mağazada hizmet veren Edenred Türkiye’nin başarıları ödüllerle taçlanmaya devam ediyor. Edenred Türkiye yöneticileri, KREA M.I.C.E.’ın düzenlediği “Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri” olan Altın Lider Ödülleri’nde 70 binden fazla çalışanın tekil SMS oylarıyla kendi kategorilerinde 2023’ün Altın Liderleri listesinde yer aldılar.

Edenred Türkiye CEO’su Selçuk Boztepe’nin En Beğenilen 50 CEO listesinde, Edenred Türkiye’nin Pazarlama ve SME Satıştan sorumlu CMO’su Zeynep Ege Dura’nın En Beğenilen 50 CMO listesinde, Edenred Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü  İpek Baylav’ın ise En Beğenilen 50 CHRO listesinde yer aldığı Altın Lider Ödülleri için Selçuk Boztepe şunları söyledi:

“Liderlerin asli görevi, içinde bulundukları toplumu ve ekosistemi tüm paydaşlarını gözeterek sürekli geliştirip dönüştürecek cesur ve adil kararlar almaktır. Herkes için katma değer yaratan bir ortam oluştururken kişisel ve kurumsal değerlerden taviz vermeden, insana, doğaya ve emeğe saygı göstermektir. Bu yolda bana eşlik eden bütün Edenred’li yol arkadaşlarıma ve bu kıymetli organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

  • No Comments
  • Ocak 17, 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir