Emirates 5 önemli ödüle layık görüldü
By admin

Emirates 5 önemli ödüle layık görüldü

Emirates 5 önemli ödüle layık görüldü Emirates, kara ulaşımı hizmetlerinde sağlık ve güvenlik alanında 5 önemli ödüle layık görüldü

Emirates Group Transport Services, geçtiğimiz günlerde Dubai’de düzenlenen Kraliyet Kazaları Önleme Derneği (RoSPA) Ödül Töreni’nde 5 farklı ödülle onurlandırıldı: Sağlık ve güvenlik performansı Altın Ödülü, Dinlence Hizmetleri Güvenliği Altın Ödülü, Emirates ekip üyelerinden birinin aldığı güvenlik alanında yılın “Influencer”ı ödülü, Sağlık ve Güvenlik Girişimleri Alanında Üstün Başarı Ödülü ve Orta Doğu Bölgesi En İyi Filo Güvenliği Kupası.

Dünyada ulaşım alanında sağlık ve güvenlik performansıyla birincilik ödülüne layık görülen tek havayolu şirketi olan Emirates, bu ödülü 4 yıldır kimseye kaptırmıyor.

Sağlık ve güvenlik performansı altın ödülü, hizmetin personeli ve müşterileri etkileyen tüm aşamalarının genel sağlık ve güvenlik performansını, eğlence hizmetleri güvenliği altın ödülü ise doğrudan misafirlere ve ziyaretçilere sunulan hizmetlerin sağlık ve güvenlik performansını kapsıyor.

Ulaştırma Hizmetleri Müdürü Roshan Menon ise, Orta Doğu’da güvenliği teşvik etmek için yürüttüğü çalışmalarıyla Yılın “Influencer”ı ödülünü aldı. Emirates Grubu ayrıca, COVID-19 sırasında ulaşımda sunduğu kapsamlı desteği ve güvenlik önlemleriyle Orta Doğu bölgesi sağlık ve güvenlik girişimleri kategorisinde üstün başarı ödülü kazandı. Şirket son olarak, Orta Doğu’da mesleki yol risklerini yönetmede gösterdiği mükemmel performansla filo güvenliği kupasını da aldı.

BAE’de yolcularına, kabin ve kokpit ekiplerine ve diğer çalışanlarına iş yerine geliş gidiş hizmeti sunmak için binden fazla araçtan oluşan bir filo işleten Emirates, bir yılda ortalama 2,5 milyon karayolu seferi gerçekleştiriyor.

Emirates Kabin Ekipleri’ne sunulan pek çok avantaj arasında, konaklama yerleri ile havaalanı arasında ulaşım imkânı sağlayan, son teknoloji özel servis hizmeti yer alıyor. Emirates Pilotları ise özel şoförler tarafından evlerinden alınarak görevlerini gerçekleştirilecekleri havaalanına taşınıyor. Emirates’in ve dnata’nın yer hizmetleri personellerine de işe geliş gidiş hizmetleri sunuluyor.

167’den fazla ülkede faaliyet gösteren Emirates Group Transport Services, Emirates müşterilerine Emirates Yolcu Servisi ile rahat otobüslerden, First Class ve Business Class yolcularına ise lüks Emirates Özel Şoförlü Transfer hizmetlerinden yararlanma imkânı sunuyor.

BAE, Japonya, ABD ve Kanada’daki belirli güzergahlarda hizmet veren Emirates Yolcu Servisleri ile Economy ve Premium Economy sınıflarındaki yolcular, konforlu otobüslerle havalimanından yakındaki şehirlere taşınıyor. Emirates Şoförlü Transfer hizmetiyle de First Class ve Business Class yolcularına, BMW ve Mercedes gibi lüks araçlarla havalimanına kolaylıkla gidiş dönüşün keyfini çıkarmak kalıyor. Emirates ayrıca, Özel Transfer Hizmeti kapsamında, premium yolcularının havalimanına konforlu ve güvenli şekilde geliş ve gidişlerini sağlamakla görevli harici hizmet sağlayıcılara da uluslararası standartlar ve protokoller uygulamaktadır.

Emirates 5 önemli ödüle layık görüldü

Emirates Hakkında:  

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 21 sefer gerçekleştiriyor. 

RoSPA Hakkında

RoSPA (Kraliyet Kazaları Önleme Derneği), dünya çapında iş sağlığı ve güvenliğini ve yol, ev, eğlence ve eğitim güvenliğini teşvik etmeye ve desteklemeye odaklanan bir Birleşik Krallık kuruluşudur. RoSPA Ödülleri yıllık olarak, risk değerlendirmeleri, güvenlik denetimleri ve güvenlik eğitimi girişimleri gibi hususlar da dahil olmak üzere, katılımcıların sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine dair somut kanıtlar sunmasını gerektiren sıkı koşullar altında yapılan başvuruların bağımsız bir jüri kurulu tarafından değerlendirilmesiyle verilmektedir.

  • No Comments
  • Haziran 19, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir