Marketing Awards’tan  10 Ödülle Döndü
By admin

Marketing Awards’tan  10 Ödülle Döndü

MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards’tan  10 Ödülle Döndü

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards’ta toplamda on ödül kazanarak sektördeki liderliğini ve pazarlama alanındaki başarısını bir kez daha taçlandırdı. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, iş dünyasındaki kurumların pazarlama süreçlerindeki faaliyetlerinin değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards’ta 10 ödül birden kazandı. 

Ödüle layık görülen projeler ise şu şekilde:

MediaMarkt, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanındaki yenilikçi projesi‘‘Anne Ai’’ ile “Özel Gün”, “Chatbot Kullanımı”, “Online Müşteri Deneyimi”, “Yeni Dijital Satış Noktası Geliştirme” ve “Doğrudan Pazarlama Aktiviteleri” kategorilerinde 5 ödül kazandı.‘‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’’ lansman kampanyası ile ‘‘Kurum Markası İletişimi’’ ve “Relansman” kategorilerinde 2 ödül kazandı. ‘‘Artı Hizmetler’’ reklam filmiyle ise  ‘‘Film ve Dijital Video Platformu’’ kategorisinde ödül kazandı. 

Ayrıca “MediaMarkt & Google Merchant Center ile “Fiyat Rekabetçiliği Raporu” Performans Pazarlaması” projesiyle “Performans Pazarlaması Kampanyası” kategorisinde ödül kazandı. MediaMarkt, “SA360 ile Otomatikleştirilmiş Kategori Bazlı Reklam Stratejisiyle” “E-Ticaret Odaklı İletişim” kategorisinde de ödüle layık görüldü. 

MediaMarkt’ın kazandığı ödüller, farklı kategorilerdeki çeşitliliği ve yaratıcılığı ile markanın başarısını gözler önüne seriyor. 

  • No Comments
  • Aralık 19, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir