Müşteri Deneyimi Alanında Birinciler Belli Oldu
By admin

Müşteri Deneyimi Alanında Birinciler Belli Oldu

Müşteri Deneyimi Alanında Birinciler Belli Oldu, Sektöre Yön Veren Projeler Ödüllendirildi! CX AWARDS TURKEY® 2024 Ödül Töreni’nde

Dijital Dönüşümün Zirvesine Yolculuk

Nice Medya tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve öncü müşteri deneyimi ödül programı CX AWARDS TURKEY®’nin , 6. yılında Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi pojeleri ödüllerine kavuştu. İlk ödül oluşumu, Türkiye’ye özgü kurgusu ve bağımsız jürisi ile öne çıkarken, müşteri deneyimi alanında Türkiye’nin en büyük markalarını bir araya getirdi.

12 Ocak 2024, İstanbul -, Türkiye’de müşteri deneyiminin yükselen önemini vurgulayarak düzenlenen bu yılki ödül töreninde, öncü olan markalara hak ettikleri ödülleri sunmak üzere gerçekleştirildi. Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen etkinlikte, müşteri deneyiminde en yaratıcı ve etkileyici projelerin sahipleri belli oldu.

Törende İlklerin ve Yaratıcılığın Öne Çıktığı Ödüller Verildi

6. CX AWARDS TURKEY® ödül töreninde, dijital satın alma trendlerinin öne çıkacağı 2024 yılına dair öngörüler tartışıldı. Yapay zeka ve botlarla yaratılan müşteri deneyiminin daha verimli, kullanıcı dostu ve hızlı hale geleceği vurgulandı.

6. CX AWARDS TURKEY®’nin Jüri Başkanı Prof. Dr. Can Erdem yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Türkiye’nin e-ticaret alanındaki önemini vurgulamak adına Nice Medya tarafından hayata geçirilen bu ödül programını bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 2024’te dijital satın alma eğilimlerinde beklenen artış, müşteri deneyiminin dijital dönüşümle paralel olarak gelişeceğinin bir göstergesidir. Yapay zekâ, makine öğrenimi ve yeni teknolojilerle müşteri etkileşimlerini daha verimli hale getirerek kişiselleştirilmiş deneyimlerin önemini vurguluyoruz. CX AWARDS TURKEY®, 6 yıldır sektördeki en başarılı projeleri öne çıkararak, bu alandaki gelişimi teşvik etmeye devam ediyor.”

Türkiye’ye Özgü Tasarımla Gelen İlkler

Ödül programının bu yılki vurgularından biri, Türkiye’nin eşsiz zekâsını ve yaratıcılığını öne çıkaran ödüllerle tanıştırmak oldu. Öne çıkan projelerin ve ödüllerin Türkiye’ye özgü bir tasarımı yansıttığı belirtildi. Jüri bağımsızlığına ve yerel dokunuşa vurgu yaparak, ödül programının sektördeki öncü konumunu koruduğuna dikkat çekildi.

ECHO CCS Sponsorluğunda, Sürprizlerle Dolu Bir Gece

Bu yılki ödül töreninin ana sponsoru ECHO CCS ile yapılan iş birliği, gecenin önemini daha da arttırdı. ECHO CCS’nin katkılarıyla zenginleşen etkinlik, sektördeki liderleri bir araya getirdi., Ödül töreni, canlı müzik eşliğinde başlayan kokteyl ile renklendi, ödül kazananların projelerini paylaştığı sunumlarla devam etti ve 90’ların temalı bir after party ile son buldu.

Ödül Alan Markalar ve Projeler

Tarımdan e-ticarete, bankacılıktan enerji sektörüne kadar uzanan geniş bir yelpazede markaların mücadele ettiği ödül kategorilerinde bazı kazananlar şunlar:

AKBANK

AKSİGORTA

TEKNOSA

HEPSİBURADA

VESTEL

A101

FLORMAR

NESİNE.COM

VAKIFBANK

YEMEKSEPETİ

İGSAŞ

YAPI KREDİ

TREDAŞ

MEDIAMARKT

MNG

  • No Comments
  • Ocak 17, 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir