NG KÜTAHYA SERAMİK İTİBARINI BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI
By admin

NG KÜTAHYA SERAMİK İTİBARINI BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI

NG KÜTAHYA SERAMİK İTİBARINI BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Ekonomiye Fayda Endeksi araştırması sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçlarına göre NG Kütahya Seramik, 4. kez Elmas marka seçilerek ve Kadın Marka Tercih Endeksi’nde ise birinci sırada yer alarak ödüllerine yenilerini ekledi.

Türkiye İtibar Akademisi’nin (TİA) bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği Ekonomiye Fayda Endeksi araştırması sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı ve kazananlar 01 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Kent Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen törende ödüllerini aldı. İtibar, güvenilirlik, sosyal fayda, ürün, hizmet ve yönetim performansı olmak üzere birçok alanda en iyileri ortaya çıkaran araştırma sonuçlarına göre NG Kütahya Seramik, sektöründe Elmas ligde yer aldı.

KADIN MARKA TERCİHİ ENDEKSİ ARAŞTIRMASINDA İLK SIRADA 

Yepyeni teknolojiler kullanarak, gerek sektöre, gerek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan NG Kütahya Seramik, Ekonomiye Fayda Endeksi’nde 4. kez Elmas Marka seçildi ve Kadın Marka Tercih Endeksi’nde ise Vitrifiye ve Seramik kategorisinde birinci sırada  yer alarak “Kadınların Güvendiği ve Tercih Ettiği Marka” ödülüne layık görüldü.

GÜLDEN GÜRAL: “FAYDA SAĞLAMAK HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ”

Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok katkı sağlayan kurum ve markaların elmas, platin ve altın liglerde yer aldığı araştırma sonuçlarının ödül töreni, Türkiye’nin güçlü markalarının ve iş dünyasının temsilcilerinin geniş katılımı ile gerçekleşti. Kütahya Porselen ve NG Kütahya Seramik adına törene katılan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral,  konuşmasında “Beşinci kez düzenlenen araştırmada bu yıl da ödüle layık görülmekten dolayı son derece gururluyuz. Kadın Marka Tercih Endeksi’nde 1. sırada   yer almak bizi son derece gururlandırdı. Hizmette kaliteden ödün vermemek, çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya fayda sağlamak her zaman önceliğimiz” dedi.

  • No Comments
  • Ocak 10, 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir